Lvíčata 4. chlapecký skautský oddíl Vsetín

Pravidla pro účast na akcích

Kvůli horšícímu se stavu s pandemií koronaviru zavádíme pro účast na oddílových akcích nové podmínky. Pro všechny oddílové akce vyjma družinovek se bude nutné předem otestovat.

Bohužel kvůli horšící se situaci od 22. 11. 2021 jsme se po dohodě v oddílové radě domluvili, že zavádíme nové pravidla pro účast na oddílových akcích, a to na dobu neurčitou:

V sobotní výpravě (27. listopadu) se místo návštěvy Dvojkařek půjde na jiné místo.

Oddíl se tedy bude více soustředit na družinové akce, aby tento zásah byl co nejmenší. To znamená, že další celooddílovou akcí po pátečním přespání 26.11.2021 a výpravě budou až oddílové Vánoce 17.12.2021

Chápu, že pro mnoho z vás tahle zpráva je velmi negativní, ale je to jediná šance, jak v tuto chvíli udržet naše fungování offline. Moc děkuji za ochotu a věřím, že tato opatření budou platit co nejkratší dobu.

« Změna ve vedení oddílu
Oddílové Vánoce »