Plán akcí na měsíc březen 2020

4.-8. březen: Jarní tábor – letos pojedeme opravdu daleko, až do Ústí nad Labem! Sraz ve středu v 8.35 na vlakovém nádraží. Příjezd vlakem v neděli v 17.08. Spát budeme na zemi (karimatka nutná) v klubovně skautů z Ústí nad Labem.

V plánu máme prozkoumat samotné Ústí nad Labem, navštívit zoo v Ústí nad Labem, rozhlednu Větruši a další. Kromě Ústí nad Labem si uděláme i jednodenní výlet do Děčína, kde náš čeká výlet na Pastýřskou stěnu a aquapark.

S sebou karimatku, spacák, oblečení do města i do přírody, papuče, pláštěnku, hygienické potřeby, plavky, ručník, čelovku, lžičku 7 věcí, malý baťůžek na výlety, kapesné, oddílové tričko atd. Dále svačinu a pití na středeční cestu (do vlaku). Starší 15 let doklad potvrzující studium (ISIC, index, žákovský průkaz)! Cena 1050 Kč.

Všechny oddílové akce po 11. březnu jsou až do odvolání zrušeny.

13.-15. březen: RK HOPEM – rádcovský kurz (pouze pro přihlášené podrádce)

20. březen: Oddílovka – od 16.30 do 18.15 na středisku. S sebou 7 věcí a kroj/oddílové tričko.

3. duben: Oddílovka – od 16.30 do 18.15 na středisku. S sebou 7 věcí a kroj/oddílové tričko.

Družinovky probíhají každý týden v:

« Plán akcí na měsíc únor 2020
Plán akcí na měsíc duben 2020 »