Plán akcí na měsíc duben 2023

1. duben: Ukliďme Česko, v 9:00 u vodárky na Sychrově

14. duben: Oddílovka

21.–22. duben: Ivančena: Jako každý rok se i tento vydáváme uctít památku padlým skautům ke kamenné mohyle Ivančena. V plánu jsou jako předchozí roky dvě varianty, přičemž o té která se uskuteční bude rozhodnuto dle počasí ve středu 19.4.2023

Suchá varianta: Na cestu vyrazíme již v pátek odpoledne. Část trasy vystoupáme v páteční večer a společně s ostatními skauty přespíme na louce pod Mohylou. Ráno se pak připojíme ke zbytku střediska a vydáme se na zbytek cesty.

Mokrá varianta: Společně se zbytkem střediska pojedeme v sobotu ráno autobusem a celý výstup si necháme na sobotní den.

Aktualizace 14.4.: Počasí nám přeje, tudíž vyjedeme již v pátek odpoledne. Kousek cesty si dáme ještě v pátek a společně se skauty z celé České republiky přespíme na louce pod vrcholem. S sebou je třeba brát si nejen spacák a karimatku, ale také stan.

Aktualizace 19.4.: Přinášíme bližší informace a menší doplnění stávající věcí, které je nutné si na výpravu vzít. Prosíme o zabalení večeře na páteční večer. Společná strava bude začínat až sobotní snídaní na kterou je třeba vzít si ešus (netřeba celý buď menší část, či celý do dvojice.) Návrat bude řešen operativně dle rychlosti a členové budou telefonicky kontaktovat, která varianta bude zvolena. Možnosti návratu jsou v 17:03 a 19:03 na vlakovém nádraží, či 18:30 na autobusovém.

Družinovky probíhají každý týden (od 6. září) v:

« Plán akcí na měsíc březen 2023
Plán akcí na měsíc květen 2023 »