Plán akcí na měsíc květen 2022

6. květen: Oddílovka.

6.–7. květen: Špacír. Akce 17+. Výzva pro naše Rovery. Přijmi výzvu k pěšímu zdolání 100km beskydské trasy za 24 hodin. Na Špacíru nemáš žádné soupeře. Nejedná se o závod, ale o zkoušku vlastní vůle a vytrvalosti. Více info na https://naspacir.eu/.

13.–14. květen: Družinová výprava Rysů na Kosárnu. Sraz 16.20 na autobusovém nádraží u věžáku. S sebou oblečení vhodné na výpravu, pláštěnku, spacák, baterku (čelovku), cca 2 l pitné vody na vaření (upřesníme si na družinovce), kdo chce nějaké hry na večer, 7 věcí, 200 Kč. Karimatka a ešus není potřeba.

15. květen: Police. Akce 17+. 2. část stavby polic, kterými si vytuníme náš budoucí sklad věcí. Tentokrát nás čekají dodělávky a přenos věcí z půdy.

20. květen: Místo oddílovky máme změnu! Místo ní se účastníme Sbírky šatstva pořádaného Vsetínskou Diakonií. Sebou si vemte oddílové tričko či kroj a šátek. Sraz již 16:00 u Zimního stadionu Na Lapači.

27.–29. květen: Brigáda na Bařince. Pozor, změna času odjezdu! Celostřediskové setkání na Bařince, kde společně pomůžeme naší chalupě, něco ugrilujeme a zahrajeme nějaké hry. Sraz 17.10 na náměstí Jarmily Šulákové. Návrat 14.19 na autobusové nádraží. Jídlo centrálně. Cena 350,-Kč. Prosím o nahlášení účasti do středečního večera 25.5. buď telefonicky (731903356) nebo přes zprávu na Messengeru.

Družinovky probíhají každý týden:

« Plán akcí na měsíc duben 2022
Plán akcí na měsíc červen 2022 »