Plán akcí na měsíc květen 2023

3.–8. květen: Národní Jamboree Hradec Králové

13. květen: Svojsíkův závod Hovězí

19. květen: Oddílovka – Sbírka šatstva pro Diakonii. Sraz v 15:20 na lapači u skateparku. Konec v 17:30 na středisku. S sebou oddílové tričko/kroj a šátek

20. květen: Patronáty. Sraz v 8:50 u vodárny na Sychrově. S sebou svačinu, bude až odpolední grilovaní.

20. květen: Pojďme se všichni společně potkat. Členové, rodiče či rodinní příslušníci, bývalí členové či sympaticky vypadající kolemjdoucí. Upéct nějaký ten špekáček či ugrilovat hermelín a společně si dát pohodu. Ukážeme Vám naši klubovnu, mrkneme na nové mikiny a promítneme fotky.

Rodiče v 1:00 (oprava: v 15.00) na středisku, členové budou zůstávat po dopoledních patronátech. S sebou něco dobrého na grilování, Bude udělaný oheň + malý gril. Limonády, čaj a voda budou na místě.

Družinovky probíhají každý týden (od 6. září) v:

« Plán akcí na měsíc duben 2023
Plán akcí na měsíc červen 2023 »