Plán akcí na měsíc prosinec 2019

6. prosinec: Oddílovka – od 16.30 do 18.15 na středisku. S sebou 7 věcí a kroj/oddílové tričko.

13. prosinec: Oddílovka (nácvik na akademii) – od 16.30 do 18.15 na středisku. Výjimečná oddílovka – potřebujeme secvičit scénku na akademii.

14. prosinec: Skautská vánoční akademie – na této akci se potkají všechny oddíly našeho skautské střediska, tedy nejen ty vsetínské, ale i Šestka z Kačic a 1.HOOD z Hovězí. Poslední zmíněný akademii letos pořádá, letos tedy pojedeme na Hovězí. Sraz 9.35 na vlakovém nádraží, příjezd pravděpodobně 14.45 vlakem. S sebou svačinu a pití, kroj (pokud nemáš tak tričko se skautským šátkem), 10 Kč na vlak. Srdečně zveme rodiče a všechny přátele vsetínského skautingu!

20.-21. prosinec: Oddílové Vánoce + přespání v klubovně – Sraz 16.30 v klubovně. S sebou kroj, krabičku s vánočním cukrovím, hrneček, věci do tomboly, 7 věcí. Přespávající dále spacák, karimatku, jídlo na večer a ráno, převlečení, hygienické potřeby apod. Nejdříve proběhnou oddílové Vánoce, poté bude následovat přespání v klubovně. Bude probíhat promítání filmů, případně můžeme zahrát deskovky. Tipy na filmy předávejte rádcům. Konec v sobotu dopoledne. Zveme bývalé členy oddílu.

Družinovky probíhají každý týden v:

Oddílové Vánoce (prosinec 2018)

« Plán akcí na měsíc listopad 2019
Plán akcí na měsíc leden 2020 »