Lvíčata 4. chlapecký skautský oddíl Vsetín

Letní tábor 2020

Letní tábor připravujeme! (aktualizováno 23. 5.)

Tento rok budeme tábořit na novém místě, kde jsme ještě nikdy nebyli! Od soboty do soboty na patnáct dní v termínu 4.–18. července 2020 na Bonanze ve Velkých Karlovicích.

Tábor je skautský – táboříme ve stanech, tábor stavíme společně, družiny se podílí na přípravě jídla – jako na kterékoliv výpravě.

Celý tábor nás bude provázet CTH (celotáborová hra), během které budeme cestovat napříč časem po celém světě. Nebudeme však jen hrát hry, CTH prověří zkušenosti a dovednosti každého z nás.

Cena tábora nepřesáhne 2 500 Kč. Částku upřesníme, až budeme znát požadavky (dle vládních nařízení) na provedení tábora.

Prosíme rodiče, aby nám předběžně potvrdili účast našich členů. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Případné novinky se budeme snažit doplňovat co nejdříve.