Letní tábor 2020

Tento rok budeme tábořit na novém místě, kde jsme ještě nikdy nebyli! Od soboty do soboty na patnáct dní v termínu 4.–18. července 2020 na Bonanze ve Velkých Karlovicích.

Tábor je skautský – táboříme ve stanech, tábor stavíme společně, družiny se podílí na přípravě jídla – jako na kterékoliv výpravě.

Celý tábor nás bude provázet CTH (celotáborová hra), během které budeme cestovat napříč časem po celém světě. Nebudeme však jen hrát hry, CTH prověří zkušenosti a dovednosti každého z nás.

Odjezd a příjezd

Sraz je 4. července v 9.25 na vsetínském vlakovém nádraží. Na srazu budeme vybírat prohlášení o bezinfekčnosti, kopii kartičky pojištěnce a případně přihlášku (potvrzení od doktora) s účastnickým poplatkem.

Předpokládaný příjezd 18. července v 14.46 na vlakové nádraží. V případě změny budeme informovat sms zprávou.

Přihláška, bezinfekčnost, platba

Pro účast na táboře je nutné vyplnit a odevzdat příhlášku společně s posudkem o zdravotní způsobilosti. Tyto dokumenty vybíráme společně s účastnickým poplatkem na oddílovkách (v nouzi v den odjezdu na srazu).

Dále na srazu vybíráme potvrzení o bezinfekčnosti, pojištěnecké průkazky (stačí kopie) a případně léky (po domluvě).

Pokud vám tábor proplácí zaměstnavatel z FKSP, pošlete nám (e-mailem) informace k vystavení faktury, kterou vám zašleme zpět.

Doporučený seznam vybavení

Ideální je oblečení bez výrazných barev, pokud možno takové, u kterého nebude vadit případné poškození. Výrazně nedoporučujeme s sebou vozit mobilní telefon ani jinou elektroniku. Používání telefonů narušuje program tábora, nemůžeme zamezit případnému poškození těchto zařízení a na tábořišti není elektřina. V případě spojení s dítětem můžete využít výše zveřejněný telefon na vedoucího.

Každý táborník si může část věcí sbalit do banánovky, kterou doručí před táborem do klubovny v pátek 3. července v 17.00. Krabice mu bude odvezena na tábořiště společně s dalšími oddílovými věcmi. Zbytek věcí musí mít sbalený v batohu na zádech (plánujeme vícedenní puťák, je potřeba mít s sebou velký batoh).

Seznam vybavení:

Tábořiště na Bonanze (červen 2020)

« Plán akcí na měsíc červen 2020
Plán akcí na měsíc září 2020 »