Plán akcí na měsíc únor 2020

7. únor: Oddílovka – od 16.30 do 18.15 na středisku. S sebou 7 věcí a kroj/oddílové tričko. Proběhne vyhášení bodování za celý půlrok!

14.-16. únor: Zimní výprava na Polanu - po dlouhé době se vydáváme na Polanu! Sraz v pátek v 17.05 na vlakovém nádraží, příjezd v neděli v 15.48 vlakem. S sebou věci na vícedenní výpravu - spacák, (karimatka - na Polaně jsou matrace), přezůvky, teplé oblečení, hygienické potřeby, ešus a lžičku, baterku (čelovku), 7 věcí, svačinu a pití na pátek, pláštěnku, v případě sněhu návleky, noviny na sušení bot, do každé družiny jednu sekyrku, 350 Kč.

Prosím o nahlášení účasti do středečního večera před výpravou kvůli nákupu jídla. Každý si nechá v batohu místo na část společného jídla!

21. únor: Hon na Širokka – městská hra, kterou organizuje náš oddíl pro celé středisko a veřejnost. Od 16.00 do 18.30 na středisku ve velké klubovně. Přijď a získej ježka v kleci!

29. únor: Přednáška o světovém Jamboree v USA – Srdečně zveme všechny členy, rodiče a příznivce našeho střediska v sobotu 29. února v 14.00 do společenského sálu knihovny na Vsetíně.

Družinovky probíhají každý týden v:

Výprava na Polanu (únor 2020)

« Plán akcí na měsíc leden 2020
Plán akcí na měsíc březen 2020 »