Plán akcí na měsíc únor 2022

10.–13. únor: Jarní tábor. Letos se jako každý rok vydáme na Jarní tábor a tentokrát do Pardubic. Máme v plánu si nejen prohlédnout město a zamířit někam na výlet, ale také tradiční aquapark či letošní prvotinu, a to lekci na skateboardu v místním skateparku. Ubytovaní budeme v jednom z nejhezčích (ne-li nejhezčím) středisek v České republice a to ve středisku Vinice. Zde jsou bližší informace:

Seznam věcí: oddílové tričko nebo kroj, sedm věcí, pevná nepromokavá obuv, batoh (do kterého se vejdou všechny věci), spacák a karimatka, pláštěnka, oblečení na převlečení + věci na spaní, přezuvky, průkazka na slevu jízdného, plavky, hygienické potřeby (kartáček na zuby, zubní pasta, mýdlo, ručník), baterka, ešus, hrneček (plecháček) a lžíce, svačina na cestu (prvním jídlem bude odpolední svačina a následná večeře), drobný finanční obnos na útratu.

POZOR!! Je nutné, aby měli členové provedený PCR test, jedná se o požadavek nejen náš, ale i ubytování a aquaparku (půjdeme hned v pátek, ať stále platí). Proto prosím o pohlídání rezervačních míst na středeční ráno ideálně, co nejdříve. (pokud by někomu nepřišel výsledek do odjezdu, vezmeme ho normálně sebou, ale bude muset mít nasazenou roušku či respirátor do dodání výsledku). Vím, že pro mnoho z vás je to již otravné, ale snažíme se fungovat s čistým svědomím, že jsme udělali vše proto, aby nenastala situace, kterou si nikdo z nás nepřeje.

19. únor: Roverská akce – stavba polic.

25. únor: Oddílovka.

Družinovky probíhají každý týden:

Lasergame (září 2021)

« Plán akcí na měsíc leden 2022
Plán akcí na měsíc březen 2022 »