Plán akcí na měsíc září 2020

4. září: Zahajovačka – od 16.30 do 18.15 na středisku. S sebou 7 věcí a kroj. Zahájení oddílového roku. Na tuto schůzku zveme všechny zájemce o členství v oddíle. Budeme domlouvat termíny družinovek pro obě družiny.

6. září: Vernisáž výstavy UNBREAKABLE Jamboree 2019. Příběhy nezlomitelnosti českého skautingu navzdory totalitám ve vyprávění české výpravy na Světovém skautském setkání v USA. Od 13 hodin v kině Vatra Vsetín, budeme mít pro středisko vestibul i kino, kde proběhne krátký program i promítání dokumentů. Zveme všechny naše příznivce.

12. září: Valašské záření - celodenní akce pro veřejnost v Panské zahradě. Sejdeme se v 8.00 v Panské zahradě. S sebou svačinu, pití, kroj (oddílové tričko s šátkem), ešus, lžíci, hrnek, roušku. Slavnostní ukončení v 15 hodin, plus dále budeme potřebovat pomoct s úklidem.

18. září: Oddílovka – od 16.30 do 18.15 na středisku. S sebou 7 věcí a kroj/oddílové tričko.

Družinovky probíhají každý týden v:

Letní tábor Bonanza (červenec 2020)

« Letní tábor 2020
Plán akcí na měsíc říjen 2020 »