Skautská registrace 2022

S koncem roku a začátkem nového je spojena skautská registrace. Prosíme o její zaplacení nejlépe převodem na účet střediska. Pro rok 2022 je základní poplatek 750 Kč, slevněný 550 Kč.

Vážení rodiče,

jako každým rokem vybíráme peníze na skautskou registraci a oddílové příspěvky na provoz našeho oddílu v roce 2022. Rádi bychom vás poprosili o jejich zaplacení.

Základní registrační poplatek je 750 Kč. Z něj dostane 150 Kč náš oddíl pro vlastní využití a zbytek je odveden vsetínskému středisku (náklady na provoz klubovny, skautského domu, …) a vyšším organizačním jednotkám Junáka (předplatné skautského časopisu, úrazové pojištění členů, financování velkých akcí, vzdělávacích kurzů a projektů středisek, provoz ústředí, členství v mezinárodních skautských organizacích…).

Pokud má některý člen ve vsetínském středisku registrovaného sourozence, který zaplatil plný příspěvek 750 Kč, platí mladší sourozenec snížený příspěvek 550 Kč.

Preferovaná možnost platby je bankovním převodem na bankovní účet našeho střediska:

Číslo účtu: 2600237764 / 2010 (Fio banka)
Variabilní symbol 2204
Poznámka pro příjemce registrace 4ch + jméno registrovaného

Samozřejmě je i možnost zaplacení v hotovosti na některé z oddílových akcí. Prosíme o zaplacení nejpozději do 21. ledna 2022. V případě dotazů nás prosím kontaktujte.

Děkujeme za Vaši podporu a důvěru!

« Oddílové Vánoce
Hon na Širokka 2022 »