Lvíčata 4. chlapecký skautský oddíl Vsetín

Hon na Širokka 2022

Tajemný Širokko se opět zjevil v ulicích Vsetína! Po Vsetíně je rozmístěno 6 obrázků Širokka a každý má u sebe sbírku ježků v kleci. Ulovit je však nebude tak jednoduché. Někdo nám zde naštěstí zanechal fotografie míst, kde se Širokko nachází…

Zkus najít všechny a podělit se na střediskovém facebooku v komentářích fotografií z místa. Mysli však na to, že by fotka neměla prozradit o lokaci více, než fotografie úvodní. Lovit můžeš buď jako jednotlivec, či klidně s kamarády nebo rodinou. První tři skupinky, které zde zveřejní všech šest fotek, mají u Lvíčat schovanou malou sladkou odměnu. A co když se nebude dařit? Zkus se mrknout tady na stránkách, třeba zde najdeš menší nápovědu. Tak hodně zdaru do lovení.

Širokko 1 (nápověda)

Širokko 1

Širokko 2

Širokko 2

Širokko 3

Širokko 4

Širokko 4

Širokko 5

Širokko 5

Širokko 6

Širokko 6

« Skautská registrace 2022
Skautská registrace 2023 »