Plán akcí na měsíc leden 2020

4.-5. leden: Družinová výprava Rysů do Dinotic. Sraz v sobotu v 10:00 u Albertu (malý ve městě). Návrat v neděli 17.30 na autobusové nádraží. S sebou věci na vícedenní výpravu (viz co vzít s sebou) - spacák, karimatka, teplé oblečení atd. Dále svačinu (první společné jídlo večeře) a pití, drobné peníze na útratu, 200 Kč. Pro více informací kontaktujte Šumíka.

10. leden: Tříkrálová sbírka. Sraz budeme mít v pátek 10. ledna v 13.30 v pastoračním centru (budova mezi Charitou a katolickým kostelem, Horní náměstí 134). Ukončení týž den ve večerních hodinách.

Kdo nemá kostým, bude mu propůjčen na charitě. V pastoračním centru bude poskytnuto dětem i dospělým potřebné zázemí (občerstvení – teplý čaj, polévka, slané i sladké pečivo).

Prosím o nahlášení účasti na družinovkách. Bude potřeba mít vyplněnou přihlášku na akci.

24. leden: Oddílovka – od 16.30 do 18.15 na středisku. S sebou 7 věcí a kroj/oddílové tričko.

Družinovky probíhají každý týden v:

Oddílové Vánoce (prosinec 2019)

« Plán akcí na měsíc prosinec 2019
Plán akcí na měsíc únor 2020 »