Plán akcí na měsíc září 2022

9. září: Zahajovačka

23.–25. září: Družinová výprava Rysů do Prahy Vršovice.

Cena: platíme si pouze dopravu do Prahy, po Praze a z Prahy. Jídlo a ubytování jsou zdarma. Akce bude stát nejspíše 500–600,- Kč (bude ještě upřesněno, možná výrazně méně).

Program: v pátek se ubytujeme a budeme se seznamovat s ostatními, sobotní dopoledne strávíme v okolí školy, odpoledne pak bude program po Praze a velká strategická hra („závod“). V neděli se ponoříme do témat z družinového života.

S sebou: věci na vícedenní výpravu (spacák, karimatku, ešus, lžičku, hrnek, něco na sebe, tužku, papír…), kapesné, svačinu na cestu, kroj (ještě může být doplněno).

Ubytování: Budeme v městské části Vršovice v místní škole konkrétně na adrese: Rostovská 1481/2a, 101 00 Praha 10-Vršovice.

Doprava: vyjedeme Valašským expresem ze Vsetína ve 14:53, v Praze na hlavním nádraží budeme v 18:45 potom se přepravíme na nádraží Vršovice (vlaky jezdí co 10 minut). Z Vršovic vyjedeme 14:47 a na Vsetíně budeme 19:03.

30. září – 1. října: Oddílovka s přespáním na středisku a výletem do lázní ve Valmezu. Večer proběhne promítání fotek z tábora a filmů, v sobotu navštívíme plavecký bazén ve Valašském Meziřičí. Sraz 30.září 16.30 v klubovně, návrat 1. října v 13.30 v klubovně. Cena: 220 kč (zahrnuta doprava, vstup, snídaně a večeře). S sebou spacák, karimatku, převlečení, plavky, ručník, sprchový gel.

Družinovky probíhají každý týden (od 6. září) v:

Tábor v Dinoticích (červenec 2022)

« Letní tábor 2022
Plán akcí na měsíc říjen 2022 »