Výroční výprava na Bařinku

Skautský oddíl Lvíčata tento podzim slaví 40 let nepřetržité činnosti. Výroční výprava s výročním ohněm proběhne o víkendu 8.-10. listopadu na Bařince ve Velkých Karlovicích. Všichni aktuální i bývalí členové oddílu jsou srdečně zváni!

Zdar!

Rád bych tě pozval na výroční výpravu Lvíčat, která se bude konat o víkendu 8.-10. listopadu. Letos budeme slavit 40 let nepřetržité činnosti! Jak je zvykem v posledních letech, výroční oheň proběhne v sobotu večer (17.00) na Bařince ve Velkých Karlovicích.

Ať už přijedeš buď jenom na oheň anebo na celou výpravu, budeme se těšit. Jen nám prosím napiš, jestli s tebou můžeme počítat!

Pokud víš o někom, kdo by se měl ohně zúčastnit, určitě mu dej vědět! Bohužel nemáme na všechny kontakty a chtěli bychom, aby se akce dostala k co nejvíce lidem. Rádi bychom se sešli v co největším počtu!

Těšíme se na spousty historek u ohně!

« Fotky z tábora, oddílovek a výpravy na Pulčiny
Skautská akademie a oddílové Vánoce »