Skautská akademie a oddílové Vánoce

Závěrem roku nás čekají dvě větší akce – skautská vánoční akademie a oddílové Vánoce. Skautská akademie letos proběhne v kině na Hovězí. Srdečně zveme rodiče a bývalé členy oddílu.

Letošní skautskou akademii pořádá 1.HOOD z Hovězí a bude se odehrávat v sobotu 14. prosince v kině na Hovězí. Na akademii se představí všechny oddíly vsetínského střediska s prezentací a scénkou. Zveme rodiče a přátele vsetínského skautingu.

Pro členy: sraz 9.35 na vlakovém nádraží, příjezd pravděpodobně 14.45 vlakem. S sebou svačinu a pití, kroj (pokud nemáš tak tričko se skautským šátkem), 10 Kč na vlak.

Týden poté, v pátek 20. prosince, máme oddílové Vánoce. Po nich bude přespání v klubovně spojené s promítaním filmů. Zveme bývalé členy oddílu! Více informací v plánu akcí na prosinec.

Oddílovka (září 2019)

« Výroční výprava na Bařinku
Skautská registrace 2020 »